Movies
Ratings
426
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0