Titles you rated
DelicatessenRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 5.0
StargateRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 2.0
Alien³Rated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
Starship TroopersRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
To LiveRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Kung Fu DunkRated ★ 2.0