Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0