Movies
Ratings
329
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 1.0
SearchingRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.0