Titles you rated
PhantomRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
Johnny ExpressRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 1.5
ExitRated ★ 4.0
MulanRated ★ 1.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Hello Mr BillionaireRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0