Titles you rated
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0