Movies
Ratings
306
Hello GhostRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 1.5
RockyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
PolarRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0