Series
Ratings
63
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
- LA ArirangRated ★ 3.5
- BossRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
- Three FriendsRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5