Movies
Ratings
55
Billy ElliotRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0