Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0