Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0