Movies
Ratings
83
Saw VIRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The Swan PrincessRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Pi's StoryRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0