Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 3.5