Series
Ratings
70
Slam DunkRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
MisaengmulRated ★ 1.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 4.5