Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Code Name: JackalRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
BuntRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0