Titles you rated
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Handsome SiblingsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5- Battle of TonguesRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5