Titles you rated
The ExorcistRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 2.0
Children of HeavenRated ★ 1.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Marine BoyRated ★ 1.0
Police StoryRated ★ 2.0
Who are You?Rated ★ 1.0