Movies
Ratings
27
Real SteelRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0