Series
Ratings
155
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.5
 
The TyrantRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Money GameRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.0- Hanwoo RhapsodyRated ★ 3.0
 - 냉면 랩소디Rated ★ 3.0
 
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0