Series
Ratings
159
AdolescenceRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 0.5- Street Man FighterRated ★ 1.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5