Series
Ratings
81
Voice season1Rated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0