Movies
Ratings
209
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 2.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 1.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.0