Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
JumongRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0