Movies
Ratings
1230 Don't Look NowRated ★ 4.5 Don't Look NowRated ★ 4.5
 Letters from Iwo JimaRated ★ 4.5 Letters from Iwo JimaRated ★ 4.5
 Flags of Our FathersRated ★ 4.5 Flags of Our FathersRated ★ 4.5
 NashvilleRated ★ 5.0 NashvilleRated ★ 5.0
 Wings of DesireRated ★ 4.0 Wings of DesireRated ★ 4.0
 The Long GoodbyeRated ★ 5.0 The Long GoodbyeRated ★ 5.0
 The Big SleepRated ★ 4.0 The Big SleepRated ★ 4.0
 FrankensteinRated ★ 3.0 FrankensteinRated ★ 3.0
 Bride of FrankensteinRated ★ 3.5 Bride of FrankensteinRated ★ 3.5
 CoralineRated ★ 4.5 CoralineRated ★ 4.5
 The Exit 8Rated ★ 3.0 The Exit 8Rated ★ 3.0
 A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.0 A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.0
 The World of LoveRated ★ 4.0 The World of LoveRated ★ 4.0
 FrankensteinRated ★ 3.5 FrankensteinRated ★ 3.5
 WeaponsRated ★ 3.5 WeaponsRated ★ 3.5
 MahjongRated ★ 4.0 MahjongRated ★ 4.0
 Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5 Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
 Scarlet StreetRated ★ 5.0 Scarlet StreetRated ★ 5.0
 The World of UsRated ★ 4.5 The World of UsRated ★ 4.5
 It Was Just an AccidentRated ★ 4.0 It Was Just an AccidentRated ★ 4.0