Movies
Ratings
436
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5
National SecurityRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0