Series
Ratings
44
House of CardsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 2.5