Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
DragonHeartRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5