Movies
Ratings
270
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0