Series
Ratings
51
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Boston LegalRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0