Movies
Ratings
1049
Steel RainRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.5
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 2.5
The OneRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 3.0
The CovenantRated ★ 3.0