Titles you rated
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 2.5
Body of LiesRated ★ 2.5
The PeacemakerRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Murder in the FirstRated ★ 3.5
JFKRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 4.0