Movies
Ratings
88
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 3.0