Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- M&MRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0