Movies
Ratings
86
F1: The MovieRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
My SpyRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
MetamorphosisRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 1.0
ThorRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0