Movies
Ratings
371
Jackass Number TwoRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Mute WitnessRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0