Movies
Ratings
94
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The CollectorRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 1.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0