Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5