Movies
Ratings
182
Funny GamesRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Call GirlRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
ComplianceRated ★ 4.0
JobsRated ★ 2.5
HostelRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 2.0
After.LifeRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0