Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
Gintama: The FinalRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Don't Call It MysteryRated ★ 3.0
HomunculusRated ★ 3.0- SABAKANRated ★ 3.5
- The Wandering MoonRated ★ 4.5
Killing For The ProsecutionRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
A Long VisitRated ★ 2.0
blank 13Rated ★ 4.0- The Furthest End AwaitsRated ★ 5.0
- Our FamilyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5