Titles you rated
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.5
In/SpectreRated ★ 3.5
Moriarty the PatriotRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 4.0