Movies
Ratings
61
The Nanny DiariesRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0