Titles you rated
High School Musical 2Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0