Titles you rated
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
InkheartRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0