Titles you rated
Death SentenceRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Ghosts of MarsRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Rescue DawnRated ★ 5.0
Immortal BelovedRated ★ 3.0
Gridiron GangRated ★ 3.0
Tremors 3: Back To PerfectionRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0
Tremors 4: The Legend BeginsRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0