Movies
Ratings
276
The Customer Is Always RightRated ★ 5.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 5.0
OutbreakRated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
No MercyRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 2.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
StokerRated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0