Titles you rated
FrozenRated ★ 1.0
ZombielandRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Due DateRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0