Movies
Ratings
82
World War ZRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0