Titles you rated
John Tucker Must DieRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
BeatRated ★ 2.5