Movies
Ratings
34
What IfRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
August RushRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0