Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
SawRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0